+380 50 082 0812

пн-пт 09:00–17:00

Реєструйтесь, щоб бути першими, хто дізнається про наші новини

Доставляємо безкоштовно всі покупки на суму від 750 грн.

Що ми
робимо

Ми невпинно шукаємо ті речі, які допоможуть Вам створити таку домівку, про яку Ви завжди мріяли: ми пропонуємо нашим покупцям колекції предметів декору, які змінюють атмосферу, перетворюють буденність у яскравість, створюють затишок і комфорт.

Вам абсолютно не обов’язково витрачати шалені гроші, щоб оновити свій інтер'єр - простір, в якому Ви живете. І саме в цьому ми можемо Вам допомогти. Ми пропонуємо співвідношення форм та кольорів: ми знаходимо ті елементи, які можуть створити цілісну картину, адже правильно підібрані звичні речі створюють зовсім новий гармонійний простір.

Як ми
працюємо

Ми уважно відлідковуємо світові тренди в сфері предметів декору. Саме так ми формуємо наше бачення того, що є актуальним і достойним уваги. Далі ми приходимо з цим баченням до українських художників, дизайнерів та виробників, щоб створити для Вас колекції сучасних, якісних товарів. Ми представляємо наші товари колекціями, до яких ми підбираємо речі так, щоб вони гармонійно доповнювали один одного та створювали закінчену композицію у Вашій оселі. Ми хочемо, щоб Ви вносити нові яскраві емоції в своє життя. Ми надаємо перевагу тим речам, які знаємо в оригіналі, тому знайомимося особисто з їх виробниками – ми маємо бути впевненими в тих товарах, які ми Вам пропонуємо. Всі речі в наших колекціях пропонуються в обмеженій кількості. Ми хочемо, щоб Ви були оригінальними. Ми не тримаємо великих залишків на своєму складі, підходимо аскетично до упаковки товарів та робимо все для того, щоб Ви змогли придбати дійсно якісні та цікаві товари за привабливою ціною.

Речі, що змінюють простір

Ми відслідковуємо актуальні тренди в світі предметів декору та активно співпрацюємо з дизайнерами, художниками, майстрами та більшими виробниками, створюючи неповторні колекції предметів декору.

Всі предмети в наших колекціях виняткові та створюються
в дуже обмеженій кількості.

УВІЙТИ

Ви в нас вперше? ПРИЄДНУЙТЕСЬ!